KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463061
nr 1646 3061
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yttermått inklusive ram: 57x68cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:30:15
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr